Hikvision DS-2CD2043G2-LI2U/SL AcuSense 4MP Bullet IP Camera 2.8mm (101 ) Fixed Lens, Black
- TootjadHikvision
- Mudel: KIPCD2043G2LI2USL28J
- Saadavus: 3
-
131€
Hikvision DS-2CD2043G2-LI2U/SL AcuSense 4MP Bullet IP Camera 2.8mm (101°) Fixed Lens, Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 234.00 mm |
| Gross height (mm) | 117.00 mm |
| Gross weight | 0.76 kg |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Net weight | 0.52 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 263 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Hikvision |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: hikvision ds-2cd2043g2-li2usl acusense 4mp bullet ip camera 28mm 101 fixed lens, black, kipcd2043g2li2usl28j, hikvision, kaamerad

